DRAMAT Drągowskiego! NIE JEDZIE na MŚ 2022! Piękny gest kolegów! Lewandowski ma PROBLEM! GOL Ziela!

0:00 👉 Wstęp
1:00 👉 Arsenal umocnił się na pozycji lidera! Porażka Manchesteru City… Fabiański obronił rzut karny!
2:18 👉 Niesamowita oprawa kibiców Olympique Lyon! PSG demoluje rywala 5:0!
3:18 👉 Setny występ 19-letniego Musiali w Bayernie, świetna bramka Karbownika
4:31 👉 Dramat Drągowskiego! Okropna kontuzja przez którą nie jedzie na Mistrzostwa Świata! Gole Zielińskiego i Milika
6:11 👉 Podsumowanie Ekstraklasy
7:01 👉 Rybusa nie chcą w Spartaku Moskwa
7:41 👉 Ważne słowa Neymara odnośnie mundialu i kariery
8:27 👉 Lewandowski i problem z dotarciem na zgrupowanie