Lewandowski znów ZAWIÓDŁ! Raphinha PADŁ NA KOLANA! Messi PRZYLECIAŁ do Barcelony z DUŻYM BAGAŻEM!

👋🏼 Zostawiając 👍 wspierasz nasz kanał! (a tylko 2 sekundy, serio) 📱 📱 📱 📰 W dzisiejszym filmie: 0:00 👉 Wstęp 0:44 👉 Wpadka Arsenalu… Newcastle rozgromiło Tottenham 6:1! 5 goli en 21 minutos! 1:46 👉 ¡Derby Manchesteru con la final de la FA Cup! 2:14 👉 Paris Saint-Germain z kolejną wygraną! Lens rozgromiło AS Mónaco! Pierwsze minuty Adama Buksy po kontuzji! 2:52 👉 ¡FC Barcelona lepsza del Atlético Madryt! Kolejny raz Lewandowski zawiódł… mógł mieć asystę a zaliczył katastrofalne pudło! Czy Atletico należał się karny w doliczonym czasie? 4:07 👉 ¡Drama con Bayernie! ¡Zmiana lidera w Bundeslidze 5:10 👉 Napoli lepsze od Juventusu w hicie Serie A! Gol Di Marii nieuznany przez Milika… Kolejny mecz bez porażki drużyny Paulo Sousy! 6:25 👉 Wpadka Legii i zwycięstwo Rakowa! Lechia Gdańsk może spaść do I ligi 7:03 👉 Kolejne trafienie Szymańskiego w Holandii! Charlotte FC wygrywa po bramce Świderskiego i asyście Jóźwiaka! 7:48 👉 Messi przyłapany w Barcelonie z dużym bagażem! 8:23 👉 FC Barcelona chciała Roberto Firmino! Temat upadł przez pieniądze… 8:59 👉 56-letni Miura zadebiutował w nowym klubie! Kontakt 🤝 michal@ostatnigwizdek.yt Muzyka: EpidemicSound ( Biblioteka YouTube Autor kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć zawartych w filmie. Materiały są wykorzystane w ramach dozwolonego użytku, w celu umożliwienia widzom lepszego zrozumienia przedstawianych informacji.

Camisetas Newcastle United:Camisetas de Fútbol de Equipos Nacionales e Internacionales Les ventes de 100% haute qualité du maillot de foot, nous créons les moins chers Prix maillots de football. Acheter le nouveaux maillot de football en ligne.